Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
AnasayfaGuild GoDsofWaRGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

 

 ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE...

Aşağa gitmek 
2 posters
YazarMesaj
bazooka
Dual Transcenter
Dual Transcenter
bazooka


Mesaj Sayısı : 17
Kayıt tarihi : 28/01/08

ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE... Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE...   ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 11:52 am

ewt dedigimiz gibi oyunda bazi kisilerden yararlanmak isteyenler war bunlari burada aciklayabilirsiniz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
WhiteWhory
Transcenter/Completer
Transcenter/Completer
WhiteWhory


Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi : 28/01/08
Nerden : ZeroXypthe

ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE... Empty
MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE...   ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE... Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 8:44 pm

Acaba kara listede kimler olcak cyclops
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.kanka.net
 
ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE OYUNUN YÜZ KARALARINI, DİĞER İNSANLARA SAYGI DUYMAYAN DÜZENBAZLARI, İTEM ÇALAN (VB) EMEK HIRSIZLARINI TEŞHİR EDECEĞİZ... BU KİŞİLERİN BÜYÜK TÜRK GUİLDLERİNE ALINMAMALARI VE HERKE...
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Cabal Online :: KARA LİSTE-
Buraya geçin: